Tenda me qera per dasma, stola tavolina kuzhinier dhe DJ

pershendetje 

ofrojme cadra / tenda me qera, stola, tavolina, kuzhinier ,si dhe dixhej per dasma, panaire, evente, koncerte dhe raste te ndryshme familjare. Qadrat jane te reja, te bera para disa muajsh ne itali, me pelhure te posacme per mbrojtje nga kushtet e ndryshme atmosferike shiu era etj..

ne e ofrojme kete sherbim me cmimet me konkuruese dhe me te lira ne treg. Transportimi dhe montimi i qadrave jane gratis

Gjithashtu me muziken tone te larmishme tradicionale dhe klasike ne e bejme dasmen tuaj speciale dhe te perkryer, duke plotesuar gustot e te gjithe mysafireve dhe duke ju premtuar qe te kaloni momente te paharruara.
Per hollesi te tjera Ju mirepresim te na kontaktoni ne numrin e celularit

0682290127


kontakto

 

Advertisements